O MNIE

ALOHA!
Mam na imię Roksana i jestem 15-letnią dziewczyną mieszkającą w zachodniej części Polski.
Poprzez bloga chciałabym zacząć wyrażać tą lepszą stronę mnie.piszę o wszystkim- od mody, aż po głębsze przemyślenia.A tak na marginesie to tego drugiego tutaj nie zabraknie, bo kocham czasem pofilozofować!
Lubię czytać książki, ale też wcielać się w ich twórcę.Bardzo podoba mi się kultura tej odległej ode mnie azjatyckiej wyspy, jaką jest Japonia.Czasem zdarzy mi się obejrzeć jakieś anime, ale to raczej bardzo rzadko.Co do sportu to nie jest to raczej moja mocna strona, ale jeżeli chodzi o pływanie- jedyne co w tej "dziedzinie życia" mi pasuje, haha.
Moją miłością jest sztuka i to właśnie na tworzeniu skupiam się najbardziej.I w sumie to stwierdzam, że nie potrafię wyobrazić sobie mojego życia bez kawałka papieru i ołówka. ♥
Jestem raczej pozytywną osobą, która czasem przestaje sobie radzić ze swoją wrażliwością i później przechodzi załamania nerwowe.Sarkazm to moje drugie imię, a swoje poczucie humoru określiłabym, jako dość specyficzne, które trudno zrozumieć, hyhy.
Dodam jeszcze tak jako małą ciekawostkę, że od 11 roku życia jestem wegetarianką i tajemnicą, którą trudno mi rozgryźć jest dlaczego właściwie zdecydowałam się na to, jednak nie chcę tego zmieniać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE I PODESŁANE W NICH BLOGI, KTÓRE ZAWSZE MIŁO PRZEGLĄDAM! ♥